Naše služby

Zabezpečujeme komplexnú organizáciu a produkciu firemných akcií. Naša práca sa začína zadefinovaním požiadaviek klienta, cieľovej skupiny a základného cieľa/posolstva akcie. Staviame na tom, aby každá akcia mala osobitý charakter, originalitu a vystihovala identitu danej spoločnosti či produktu. Dôležitá je pre nás tiež dramaturgia a réžia na mieste podujatia.

Môžete sa spoľahnúť na to, že dlhoročné skúsenosti nášho tímu Vás odbremenia od akýchkoľvek starostí súvisiacich s akciou.

"In House" catering

Ako jedna z mála agentúr na Slovensku disponujeme vlastným (in house) cateringom, vďaka čomu máme priamy vplyv na jeho kvalitu, prevedenie či výhodnú cenu. Zároveň dokážeme operatívne reagovať na požiadavky klienta a prispôsobiť jedlá téme podujatia. 

 
 
 
 

Music production

Náš tím má skúsenosti s prípravou koncertov, festivalov a iných kultúrnych podujatí. Vytvorili sme si dobré vzťahy s mnohými umelcami zo slovenskej aj zahraničnej scény. Nezabúdame ani na kvalitnú hudobnú produkciu. Tú vieme docieliť vďaka skúseným stage manažérom, zvukárom či technikom.   

 
 
 
 

Event safety management 

Nielen veľké akcie si vyžadujú veľký dôraz na bezpečnosť a crowd management. Tento dôležitý prvok, ktorý je častokrát podceňovaný, napomáha k plynulosti akcie a v niektorých prípadoch doslova zachraňuje životy. V oblasti event safety management sa neustále vzdelávame a na rozmer bezpečnosti nezabúdame pri žiadnej akcií. Disponujeme vlastným pracoviskom "control room" - mobilným operačným strediskom, v rámci ktorého vám vieme prenajať aj mobilný kamerový systém.

 
 
 
 

Komplexný balík 

Spolupráca sa pre nás zorganizovaním a vypracovaní reportu nekončí. Záleží nám na dlhodobom vzťahu a vytváraní partnerstiev s našimi klientami. Poskytujeme komplexný event management. Ten ide ruka v ruke s marketingovou stratégiou danej spoločnosti. Súčasťou našej práce je aj návrh a ponuka netradičných teambuildingových balíčkov, ktoré obohatia Vašu firemnú kultúru.

 
 
 
 

Technické zabezpečenie

Profesionálny zvuk, osvetlenie priestorov, technika v podobe LED obrazoviek, live streaming - to sú faktory, ktoré podporujú myšlienku, poslanie a realizáciu Vašej akcie. Spolupracujeme s profesionálmi v danej oblasti práve preto, aby technické nedostatky nebránili plnohnodnotnému zážitku z podujatia. 

 
 
 
 

Creative Ideas

Radi prinesieme Vašim korporátnym a B2B eventom nové nápady, netradičné témy či neočakávané momenty. Netradičné spracovanie tradičných eventov je to, čo spraví Vašu akciu nezabudnuteľnou a vďaka zážitkom posilní vzťahy s Vašimi zamestnancami či obchodnými partnermi. 

 
 
 
 

chcete sa o nás dozvedieť viac?

Kontaktujte nás
Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×