Kto sme

Sme full-servisová eventová agentúra.

Pre našich klientov zastrešujeme kompletnú organizáciu akcií od kreatívneho návrhu, produkčnej prípravy až po jej samotnú realizáciu.

Vo vzťahu s klientom si zakladáme na hodnotách ako sú dôvera, spoľahlivosť a zodpovednosť, ktoré napomáhajú k budovaniu dlhodobých  partnerstiev. 

 

Martin Královič

Martin Královič

Founder & Head of Production

Martin začínal s eventami ako 15 ročný v Trnave. Podieľal sa na viacerých slovenských festivaloch a koncertoch The Cranberries či Andrea Bocelliho. Na festivale Pohoda je šéfom viac ako 600 dobrovoľníkov. Ako jeden z mála na Slovensku sa venuje bezpečnosti na podujatiach a je držiteľom titulu „Foundation Degree in Crowd Safety Management“ a certifikátu "Event Safety & Security Management".

Martina Holá

Managing director

Prvýkrát sa objavila ako produkčná partnerskej zóny na Pohode pred 9 rokmi. Následne jej ponúkli miesto v agentúre, kde začala jej cesta eventovým svetom. Pre klientov Slovenská sporiteľňa, Sabmiller, Siemens, Accenture, Reebok, Doprastav, Garnier mala na starosti organizáciu firemných eventov a verejných akcií pre viac ako 16 000 návštevníkov. Popri práci ukončila štúdium daňového poradenstva.

Martina Holá
Zuzana Kmiťová

Zuzana Kmiťová

Senior Account Manager

Počas 23 ročnej praxe v marketingu prešla z promotion do nadlinkovej a neskôr PR&events agentúry, ktorú viedla 12 rokov s chuťou nevzdať sa organizovania eventov. Pracovala na tour pre členov EP „Všetci sme Európania“, na Slovenskom dome na ZOH vo Vancouveri a LOH v Londýne, či na prezentácii BSK na EXPO v Miláne. V oblasti PR a eventov bol 8 rokov jej klientom Oriflame. Miluje ľudí a cestovanie.

Martina Homoláková

Senior Account Manager

Maťa je extrovert a rada robí to, v čom vidí pridanú hodnotu. Jej vzťah k organizovaniu podujatí rástol od strednej školy a trvá dodnes. Okrem produkcie eventov získala skúsenosti na pozíciách ako PR manager, prednášala na konferenciách, školila projektový manažment a má blízko k marketingu. Má rada tanec, portugalčinu, cestovanie a dobrovoľníctvo, o čom svedčí aj jej ročné dobrodružstvo v Angole.

Martina Homoláková
Martin Jakubec

Martin Jakubec

Account Manager

Martin popri štúdiu andragogiky na UK začal pracovať pre neziskovú organizáciu Plusko, kde sa venoval plánovaniu zážitkových podujatí. Veľa skúseností získal v Nemecku v službách ománskeho sultána a svoje produkčné schopnosti tiež využil v rámci návštevy sýrskeho arcibiskupa na Slovensku. Na Pohode zas zabezpečoval stánok pre jedného z partnerov festivalu. Jeho vášňou sú počítačové hry.

Ondrej Kopecký

Account Manager

Už od útleho veku pomáhal ako animátor v detských táboroch. Jeho hlavným koníčkom je hudba a organizovanie hudobných podujatí. V súčasnosti sa vo svojom voľnom čase venuje multi-kultúrnemu festivalu Fest Fiesta a PR aktivitám pre portál jazz.sk. Okrem toho je gitaristom v niekoľkých kapelách. Predtým pracoval ako projektový manažér v oblasti marketingu. Súčasťou tímu PS:Events je od roku 2017.

Ondrej Kopecký
Paulína Mosná

Paulína Mosná

Office Manager

Už od detstva bola tichým vodcom a organizovala všetkých a všetko. Počas vysokej školy strávila 4 letá v USA, kde bola zodpovedná za denný chod pekárne. Po ukončení štúdií pracovala 3,5 roka v hoteli ako vedúca rezervačného oddelenia. Má rada poriadok, a to najmä v číslach a financiách, čo je aj hlavnou náplňou jej práce v PS:Events. Miluje svoju rodinu, priateľov, pohyb, prírodu a dobré jedlo.

chcete sa o nás dozvedieť viac?

Kontaktujte nás
Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×