Kto sme

Sme full-servisová eventová agentúra.

Pre našich klientov zastrešujeme kompletnú organizáciu akcií od kreatívneho návrhu, produkčnej prípravy až po jej samotnú realizáciu.

Vo vzťahu s klientom si zakladáme na hodnotách ako sú dôvera, spoľahlivosť a zodpovednosť, ktoré napomáhajú k budovaniu dlhodobých  partnerstiev. 

 

Martin Královič

Martin Královič

Founder & Head of Production

Martin začínal s eventami ako 15 ročný v Trnave. Podieľal sa na viacerých slovenských festivaloch a koncertoch The Cranberries či Andrea Bocelliho. Na festivale Pohoda je šéfom viac ako 600 dobrovoľníkov. Ako jeden z mála na Slovensku sa venuje bezpečnosti na podujatiach a je držiteľom titulu „Foundation Degree in Crowd Safety Management“ a certifikátu "Event Safety & Security Management".

Veronika Gulášová

Managing Director

Po skúsenostiach v eventovej agentúre a na marketingu správcovskej spoločnosti pôsobila dlhšie v PR agentúre SEESAME. Otvárala Hotel Mercure, organizovala roadshow pre Oracle v niekoľkých európskych mestách a podieľala sa na programe návštevy nórskeho kráľovského páru na Slovensku. Posledné 4 roky bola ako Partnership Director súčasťou organizačného tímu najväčšieho slovenského festivalu Pohoda.

Veronika Gulášová
Anna Hortová

Anna Hortová

Account Manager

Po vysokej škole pracovala 4 roky ako project manager v poradenskej firme v oblasti čerpania verejných zdrojov. Produkcii eventov sa venuje už od 18 rokov. Bola súčasťou organizačného tímu medzinárodných atletických súťaží, tenisových exhibícií, či konferencií. Skúsenosti tiež získala ako PR manager v Združení EDB na Slovensku. Jej veľkou láskou je jazz, ktorému sa ako speváčka aktívne venuje.

Ján Kaločaj

Account Manager

Janči študuje dramaturgiu a manažment hudby a ku organizovaniu podujatí mal vždy blízko. Začal v dobrovoľníckom sektore, keď mal 15 rokov. Po štúdiu v Amerike bol zapojený do produkcie medzinárodných mládežníckych športových hier, hudobného festivalu Lumen a viacerých podujatí ako Leaf Awards a odovzdávanie cien Tatra banky. Okrem iného miluje futbal a husle, ktorým sa venuje od piatich rokov.

Ján Kaločaj
Veronika Migaľová

Veronika Migaľová

Account Manager

Veronika popri štúdiu pracovala v akciovej spoločnosti v IT sektore niekoľko rokov. Po ukončení štúdia sa rozhodla odísť do Londýna, kde študovala angličtinu a pracovala ako manažérka v gastronómii. Po roku ju to ťahalo späť domov na Slovensko a po mesačnej stáži v PS:Events sa stala plnohodnotnou posilou nášho tímu. Je vášnivá bežkyňa, ktorá miluje zvieratká a pečenie.

Petra Trubinská

Account Manager

S eventami začínala v 15 rokoch. Popri štúdiu na JAMU sa podieľala na produkcii desiaatky medzinárodných umeleckých projektov. Ako manažérka PR a marketingu robila zborové festivaly v ČR a Thajsku. Je podpredsedníčkou Sučany Alumni, fundraisuje jediný slovenský showcase a pripravuje konferenciu o progresívnom marketingu v umení. Miluje kávu a inšpiratívnych ľudí. PS:E-štejesingle.

Petra Trubinská
Martina Homoláková

Martina Homoláková

Account Manager

Maťa je extrovert a rada robí to, v čom vidí pridanú hodnotu. Jej vzťah k organizovaniu podujatí rástol od strednej školy a trvá dodnes. Okrem produkcie eventov získala skúsenosti na pozíciách ako PR manager, prednášala na konferenciách, školila projektový manažment a má blízko k marketingu. Má rada tanec, portugalčinu, cestovanie a dobrovoľníctvo, o čom svedčí aj jej ročné dobrodružstvo v Angole.

chcete sa o nás dozvedieť viac?

Kontaktujte nás
Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×